• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

• Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się na świetlicy szkolnej w dniu 4 września.

KLASY 4 -8

- godzina 9.00

(msza św. o godzinie 8.00)

KLASY 0 -3

- godzina 10.00

(msza św. o godzinie 9.00)

• WAKACJE - CZAS REMONTÓW :-)

• W wakacje, w trakcie nieobecności uczniów, systematycznie przeprowadzane są remonty na terenie i wokół szkoły, w celu zapewnienia bezpiecznego i nowoczesnego miejsca do nauki.  Została już umyta frontowa elewacja budynku, odnowiono sale dydaktyczne oraz szatnie.

• Czas na dożynki...

• “Otwieraj, panie, szeroko wrota,

niesiem ci wieniec z samego złota

Plon niesiemy, plon, w gospodarze dom.

Otwórzże nam, nasza wielmożna pani,

swe pokoje, pokoje,

a położymy ci, wielmożna pani,

nasz wianek na stole”.

W sobotę 19 sierpnia odbyły się Gminne Dożynki w Myśliszewicach. Mimo, iż trwają wakacje udało nam się wystąpić na scenie i zatańczyć krakowiaka. Naszą szkołę reprezentowały uczennice z grupy ,,Wesołych Nutek”. Na scenie było radośnie i kolorowo. Po występie przyszedł czas na wspólne lody i upominki dla dziewczynek. Dziękuję serdecznie rodzicom za przygotowanie pięknych strojów, dzięki którym grupa ,,Wesołych Nutek" wspaniale reprezentowała naszą szkołę.

• Oświadczenie

• W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi komentarzami w sieci informujemy, że wszystkie decyzje podjęte w sprawie Orlika są przemyślane i słuszne. Regulamin funkcjonowania obiektu oraz stawki zostały ustalone wspólnie na spotkaniu 16 marca w urzędzie miejskim w obecności dyrektora szkoły, przedstawicieli organizacji pozarządowych, klubów sportowych i osób niezależnych. Orlik dla dzieci ze Stowarzyszenia Jedlnia Dzieciom oraz dzieci szkolnych był udostępniany bezpłatnie. Do godziny 15.30 Orlik był wykorzystywany na zajęcia szkolne. W tym czasie dzieci mogły przebywać na boisku wyłącznie pod opieką nauczyciela. Od godziny 15.30  dzieci mogły korzystać z boiska pod opieką animatora sportu zgodnie z ustalonym harmonogramem.