•  Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 4-8.

Msza święta o godzinie 8.00.

Rozpoczęcie roku w szkole o godzinie 9.00 (świetlica szkolna)

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 0-3

Msza święta o godzinie 9.00.

Rozpoczęcie roku w szkole o godzinie 10.00 (świetlica szkolna)

• SZKOŁA CZEKA NA UCZNIÓW :)

• Okres wakacyjny to czas laby i wypoczynku dla uczniów, ale dla dyrekcji i personelu naszej szkoły to jedyna okazja do przeprowadzenia niezbędnych remontów w placówce.  W tym miejscu dziękujemy Panu Burmistrzowi Jedlni-Letniska za przychylność, dostrzeżenie potrzeb naszej szkoły  i wsparcie finansowe dla placówki.

Szkoła zyskała nowy, rozświetlony hol główny - jutro zobaczycie sami.:) Prace remontowe trwały również w kilku salach lekcyjnych objęły m.in.: wymianę podłóg, pomalowanie ścian, lamperii, wymianę oświetlenia czy ułożenie płytek.

Gabinet pedagoga przeszedł metamorfozę, został dostosowany do potrzeb dzieci. i z pewnością jeszcze bardziej będzie zachęcać uczniów do pracy podczas zajęć. W pracowniach pojawiły się nowoczesne, kolorowe  meble i pomoce dydaktyczne. Należy nadmienić, że środki na wyposażenie sal szkoła pozyskała z projektów zewnętrznych.

• CZAS WAKACJI - CZAS REMONTU W SZKOLE

• Połowa wakacji za nami, czas odpoczynku dla uczniów i nauczycieli pomału zbliża się ... Nie znaczy to jednak, że w naszej szkole nic się nie dzieje. Czas wolny od nauki to idealna pora na odświeżenie placówki, w której trwają intensywne prace -  malowane są sale, wymieniane podłogi, czy naprawiane urządzenia w łazienkach szkolnych. Pracownie wzbogaciły się o nowe meble pozyskane z projektów zewnętrznych. Część prac jest  już na finiszu ;).